Weekendowa mega promocja w Aqua-Zdroju. Później basen i sauny zamknięte na trzy tygodnie

5 września 2019 09:33. Aqua-Zdrój fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


W poniedziałek rozpocznie się trzytygodniowa przerwa technologiczna. W tym czasie dokładnie zostaną sprawdzone wszystkie urządzenia. Basen i saunarium będą zamknięte, ale zanim to się stanie centrum proponuje mega promocję. W weekend bilety ulgowe i normalne będzie można kupić w znacznie obniżonej cenie.

Przerwa technologiczna rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do 30 września. W tym czasie wykonany zostanie przegląd gwarancyjny wszystkich urządzeń basenowych. Wcześniej, już w ten weekend można skorzystać z basenów i san w specjalnej, promocyjnej cenie.

Za trzygodzinne wejście na basen niezależnie od godziny i niezależnie od tego czy jest to bilet normalny czy ulgowy zapłacimy jedynie 10 złotych. Za ten sam czas, za wejście na basen i do saun jedynie 15 złotych. Promocja obowiązuje w sobotę i niedzielę.

REKLAMA

Warto także przypomnieć, że w czasie przerwy technologicznej w Aqua-Zdroju wciąż można korzystać z pływalni przy Zespole Szkół numer 4 przy ulicy Sokołowskiego. Tam basen dostępny jest w tygodniu od 6.oo do 8.oo i od 16.oo do 22.oo, a w weekendy od 8.oo do 22.oo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 września 2019 09:33
`