Dodano: 26 maja 2023 09:09

Weekend w Szczawnie-Zdroju. Moc atrakcji w uzdrowisku

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Szczawno-Zdrój, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości do spędzenia niezapomnianego weekendu. Niezależnie od zainteresowań i preferencji, harmonogram wydarzeń przygotowany na nadchodzący weekend zapewnia bogaty wybór rozrywek i aktywności dla każdego.

– 28 maja, na hali sportowej przy ulicy Słonecznej 1a odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej. To doskonała okazja, aby zobaczyć niesamowite umiejętności i talent naszych zawodników w tej spektakularnej dyscyplinie.

– 26 maja, w Teatrze Zdrojowym, odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. To doskonały sposób na uhonorowanie najważniejszych kobiet w naszym życiu, delektując się piękną muzyką i wyjątkową atmosferą.

REKLAMA

– 28 maja, na słonecznej polanie, odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych. To magiczne wydarzenie dla całej rodziny, gdzie każdy będzie mógł cieszyć się fascynującymi bańkami mydlanymi w różnych kształtach i rozmiarach. To doskonała okazja do zabawy i twórczego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

– 28 maja, na hali gimnastycznej przy ulicy Sienkiewicza 28, odbędzie się IV Turniej Szachowy. Miłośnicy szachów będą mieli okazję zmierzyć się w rywalizacji i zaprezentować swoje umiejętności w tej pasjonującej grze.

– 28 maja, z okazji Dnia Matki, odbędzie się koncert z włoskimi przebojami. Pełen pięknej muzyki i emocji KONCERT, który stworzy wyjątkową atmosferę i zapewni niezapomniane chwile dla wszystkich obecnych.

–26-28 maja, wieża na Chełmcu będzie otwarta dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 18:00. Doskonała okazja, aby podziwiać malownicze widoki na okolicę i poczuć magię tego miejsca.

Szczawno-Zdrój zachęca również do odwiedzenia urokliwych parków, które w maju rozkwitają w pełni. To idealne miejsce dla miłośników spacerów i relaksu wśród przyrody.

W Szczawnie-Zdroju, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Niezależnie od tego, czy jest się miłośnikiem sportu, kultury czy  przyrody.

Dla dodatkowych informacji na temat harmonogramu wydarzeń i atrakcji w Szczawnie-Zdroju, zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.facebook.com/gminaszczawnozdroj

Szczawno-Zdrój fot. Jacek Zych/Dziennik Wałbrzych

Szczawno- Zdrój plakat fot. użyczona

Szczawno- Zdrój plakat fot. użyczona

Szczawno- Zdrój plakat fot. użyczona

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także