Dodano: 14 lutego 2024 11:25

Walentynki. W Szczawnie-Zdroju dzień zakochanych będą świętować w niedzielę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Walentynki to idealny moment, aby wybrać się na romantyczny spacer z ukochaną  spędzić czas z rodziną, czy spotkać się z przyjaciółmi. Władze Szczawna-Zdroju zapraszają zarówno mieszkańców, jak i turystów i odwiedzających, do wspólnego świętowania. Na wyjątkowe wydarzenie uzdrowisko zaprasza w niedzielę, 18 lutego.

Walentynki w Szczawnie-Zdroju rozpoczną się w południe i potrwają do godziny piętnastej. To wydarzenie dla wszystkich zakochanych, ale także tych, którzy chcą świętować z rodziną czy przyjaciółmi.

Wydarzenie to ma na celu zachęcenie mieszkańców do spędzenia czasu z najbliższymi. Oferujemy wiele darmowych atrakcji. A przy okazji chcemy namówić mieszkańców oraz odwiedzających do skorzystania z usług naszych lokalnych przedsiębiorców – jest to doskonała okazja, by zaprosić swoją drugą połówkę na obiad lub ciastko – mówi Marek Ćmikiewicz, zastępca burmistrza.

REKLAMA

Program wydarzenia oferuje różnorodne atrakcje:

  • FOTO BUDKA – miejsce, gdzie uczestnicy mogą zatrzymać wspomnienia tego wyjątkowego dnia,
  • KOLOROWA BALONOWA BRAMA – fantastyczne tło do twórczych zdjęć,
  • BIEGI DLA DZIECI – okazja do zdrowej rywalizacji i promocji aktywności fizycznej wśród najmłodszych,
  • BIEGI W PARACH – wydarzenie promujące współpracę i zespołowość,
  • DARMOWE ZAMKI DMUCHANE – gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci.

Wszystkie atrakcje będą darmowe.

Dzieci będą mogły wziąć udział w biegu, dorośli zaś mogą wystartować w biegach par. Przygotowaliśmy również atrakcje walentynkowe, więc jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie bliskie jest mi wspieranie biegów, gdyż oprócz świetnej zabawy, wpajamy najmłodszym ducha sportowej rywalizacji – dodaje Tomasz Durajczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zapisy na biegi są możliwe drogą elektroniczną do 16 lutego na adres e-mail mosir@szczawno-zdroj.pl oraz osobiście w dniu wydarzenia w biurze zawodów w godzinach od 11:30 do 13:00. Biegi rozpoczną się punktualnie o godzinie 13:00.

Walentynki w Szczawnie-Zdroju, choć w nietypowej dacie, 18 lutego, to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania dla zakochanych, rodzin i wszystkich chętnych do dobrej zabawy.

fot. plakat

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także