Wałbrzyszanin zginął pod Wrocławiem. Blisko 400 osób przekazało pieniądze by pomóc jego rodzinie

21 czerwca 2019 09:17. fot. użyczone / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Ponad 28 tysięcy złotych udało się zebrać na internetowej zbiórce dla rodziny Pawła, mieszkańca Wałbrzycha, który w miniony weekend zginął w tragicznym wypadku pod Wrocławiem. Samochód, którym jechał mężczyzna wjechał pod pociąg. Na miejscu zginęło pięć osób.

Internetową zbiórkę zorganizowali przyjaciele rodziny, którzy chcą w ten sposób pomóc żonie i córce wałbrzyszanina. Mężczyzna był jedynym żywicielem rodziny.

Dwie najważniejsze Kobiety w życiu Pawła zostały same i to im pomożemy. Paweł był jedynym żywicielem swojej rodziny, to on niósł na swoich barkach troskę o sprawy finansowe. Chcemy, aby w pierwszym etapie po Jego śmierci, Amelia i Pola miały choć w tym obszarze odrobinę ulgi… – informują w opisie zbiórki jej organizatorzy.

REKLAMA

Do tej pory udało się zebrać blisko 28,5 tysiąca złotych. Pieniądze na konto zbiórki przelało blisko 400 osób. Jej organizatorzy początkowo chcieli zebrać 30 tysięcy złotych, teraz zbiórka określona jest na 35 tysięcy złotych.

Zbiórka na portalu pomagam.pl wciąż trwa. Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Nowa Wieś Kącka. Citroen, którym jechał Paweł i cztery inne osoby wjechał pod pociąg. Wszyscy zginęli na miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 czerwca 2019 09:17
`