Wałbrzyszanin kilka miesięcy katował trzyletnie dziecko

3 sierpnia 2022 12:49. 21-latek znęcał się nad 3-letnim dzieckiem. Fot. KPP w Wałbrzychu

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na Sobięcinie 21-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad trzyletnim synem swojej partnerki. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala, mężczyzna – do aresztu.

O tym, że w jednym z mieszkań na Sobięcinie mogą się dziać złe rzeczy zawiadomili policję pracownicy socjalni. Policjanci przyszli do mieszkania wcześnie rano. Obawy urzędników okazały się słuszne. Na miejscu zastali dziecko z obrażeniami twarzy. Podejrzany o pobicie chłopca 21-latek został zatrzymany, dziecko trafiło pod opiekę lekarzy. Jak się okazało, ślady bicia miało nie tylko na twarzy – całe ciało nosiło znamiona przemocy. Jak ustalili policjanci, horror dziecka miał trwać od maja tego roku.

Mężczyzna był recydywistą. Na wniosek policji 21-latek trafił do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu kata do 7,5 roku pozbawienia wolności. Chłopiec oddany został pod opiekę wałbrzyskiego domu małego dziecka.

 

Dodano: 3 sierpnia 2022 12:49
.
 • Xxx pisze:

  A gdzie była mama dziecka , tak zakochana , że nie widziała jak dziecku dzieje się krzywda.też ja za dupę wziąć i osądzić

 • Rrrr. pisze:

  Te zakochane idiotki zgodzą się na wszystko.Dają bić dzieci okradają własne dzieci z pieniędzy,utrzymuja katów za pińcet +.Chore idiotki.

 • Meg pisze:

  Mamusię do pierdla wsadzić, bo na to się godziła, żyją za pieniądze dzieci,gachów utrzymują, nieroby pierdolone. Szlachta baluje nie pracuję. Do utylizacji zjebów

 • Ania pisze:

  Jak by nie służby, doszło by do tragedia. Brawo dla pracowników MOPS i policji

 • Milena pisze:

  Kolejarska to większość ćpunów i i okolica. Patologia jakich mało. Tam nie dzwonią po policję kat załatwia wszystko w czterech ścianach a kobiety, wiele takich milczą i się boją. I każdy udaje że nie wie o co chodzi. Dzielnica ukrytych psychopatów i socjopatów. Otwórzcie oczy ale to nic nie da potrafią być mili dla wszystkich pomocni tylko nie w swoich czterech ścianach.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `