Aktualizacja: Poszukiwany przez policję Władysław Badiura został odnaleziony

19 września 2017 19:03. Policja poszukuje tego mężczyzny. Fot. Jacek Zych

Tematy: 


Poszukiwany przez kilkudziesięciu funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 79-letni Władysław Badiura został odnaleziony około godziny 20.00 w okolicach ulicy Ludowej. Skrajnie wyczerpanego mężczyznę zabrało pogotowie.

***

We wtorek 19 września pracownik wałbrzyskiej noclegowni powiadomił o zaginięciu Władysława Badiury lat 79 (zam. Wałbrzych), który w dniu 18 września 2017 roku około godz. 15:00 wyszedł z placówki i do chwili obecnej do niej nie powrócił. Prawdopodobną przyczyną zaginięcia jest brak orientacji w terenie. Być może mężczyzna nie jest w stanie sam wrócić do miejsca swojego pobytu.

REKLAMA

Rysopis: wiek z wyglądu 79-80 lat, wzrost ok.165 cm, szczupła budowa ciała, waga 60 kg, włosy krótkie siwe, oczy niebieskie, odstające uszy, znaków szczególnych brak. W momencie zaginięcia ubrany był: kamizelka dżinsowa szara, spodnie szare, bluza beżowa, na głowie szara czapka. Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem alarmowym policji 997, bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 lub w najbliższym miejscowo komisariacie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 września 2017 19:03
`