Wałbrzych. Znasz tego mężczyznę? To sprawca „innej czynności seksualnej”. Policja prosi o pomoc [VIDEO]

3 marca 2023 16:25.

Wałbrzyska policja publikuje nagranie z kamery monitoringu, na którym widać idącego mężczyznę. Mundurowi apelują do mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego o pomoc w ustaleniu tożsamości nagranej osoby. – W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili, że to właśnie ten mężczyzna jest sprawcą innej czynności seksualnej – informuje policja.

Do zdarzenia, którego okoliczności bada policja doszło pod koniec września ubiegłego roku, po godzinie dwudziestej na ulicy Piasta na Białym Kamieniu. Policja wskazuje na godzinę 20:10 28 września.

Policja nie zdradza szczegółów sprawy. Pod pojęciem inne czynności seksualne znajdują się zachowania seksualne niebędące obcowaniem płciowym.

REKLAMA

Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu. Na ich podstawie uzyskali wizerunek sprawcy i proszą o pomoc w celu ustalenia jego tożsamości. Być może ktoś z Państwa poznaje charakterystyczny styl poruszania się mężczyzny, przez to rozpozna go i tym samym pomoże w jego zatrzymaniu – apeluje policja.

Rysopis mężczyzny:

wiek ok. 30-40 lat

wzrost 170-175 cm

szczupła budowa ciała

krótko ścięte włosy

mówiący dobrze w języku polskim

ubrany w szarą bluzę, spodnie i buty koloru ciemnego

Policja prosi o pomoc i apeluje do osób, które rozpoznają sprawcę lub mają jakąkolwiek wiedzę na jego temat o zgłoszenie się bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 lub o kontakt telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 marca 2023 16:25
`