Wałbrzych. Zatrzymany do kontroli mężczyzna poturbował policjantów

5 października 2020 15:01. Nowe radiowozy dla wałbrzyskiej policji. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zatrzymany do kontroli mężczyzna poturbował kontrolujących go policjantów. Taką informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika, który był świadkiem tej sytuacji.

Do zdarzenia doszło  w sobotę około godziny 15 na ulicy Świdnickiej. Policjanci przeprowadzający kontrolę drogową zatrzymali mężycznę prowadzącego samochód osobowy. W pewnym momencie z nieujawnionych dotąd przyczyn jeden z policjantów próbował prawdopodobnie uniruchomić pojazd kontrolowanego mężczyźny, próbując mu przez okno samochodu wyjąć kluczyki ze stacyjki. W tym momencie kontrolowany mężczyzna gwałtownie ruszył, wlokąc za sobą policjanta. Według słów świadka mężczyzna miał gwałtownie zawrócić i porącić dugiego z funkcjonariuszy. Następnie uciekł.

– Widziałem ich jak byli wywaleni, bo wszystkie auta się zaczęły zatrzymywać, trzeci pomagał im się pozbierać, potem widziałem ich w samochodzie jak jeden się za bark trzymał, mundury mieli pobrudzone. W ogóle sceny jak z sensacyjnego filmu. – powiedział w rozmowie z Dziennikiem nasz czytelnik, świadek zdarzenia.

REKLAMA

Fakt zdarzenia potwierdził Marcin Świeży, rzecznik wałbrzyskiej policji, nie ujawniając jednak jego szczegółów.

Mężczyzna został już zatrzymany, w tej chwili trwają czynności w sprawie. Więcej informacji będę mógł udzielić po ich zakończeniu – poowiedział w rozmowie z naszym reporterem

O sprawie będziemy informować.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 października 2020 15:01
`