nasz news Wałbrzych. Zatrzymany do kontroli mężczyzna poturbował policjantów

5 października 2020 15:01. Nowe radiowozy dla wałbrzyskiej policji. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Zatrzymany do kontroli mężczyzna poturbował kontrolujących go policjantów. Taką informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika, który był świadkiem tej sytuacji.

Do zdarzenia doszło  w sobotę około godziny 15 na ulicy Świdnickiej. Policjanci przeprowadzający kontrolę drogową zatrzymali mężycznę prowadzącego samochód osobowy. W pewnym momencie z nieujawnionych dotąd przyczyn jeden z policjantów próbował prawdopodobnie uniruchomić pojazd kontrolowanego mężczyźny, próbując mu przez okno samochodu wyjąć kluczyki ze stacyjki. W tym momencie kontrolowany mężczyzna gwałtownie ruszył, wlokąc za sobą policjanta. Według słów świadka mężczyzna miał gwałtownie zawrócić i porącić dugiego z funkcjonariuszy. Następnie uciekł.

– Widziałem ich jak byli wywaleni, bo wszystkie auta się zaczęły zatrzymywać, trzeci pomagał im się pozbierać, potem widziałem ich w samochodzie jak jeden się za bark trzymał, mundury mieli pobrudzone. W ogóle sceny jak z sensacyjnego filmu. – powiedział w rozmowie z Dziennikiem nasz czytelnik, świadek zdarzenia.

Fakt zdarzenia potwierdził Marcin Świeży, rzecznik wałbrzyskiej policji, nie ujawniając jednak jego szczegółów.

Mężczyzna został już zatrzymany, w tej chwili trwają czynności w sprawie. Więcej informacji będę mógł udzielić po ich zakończeniu – poowiedział w rozmowie z naszym reporterem

O sprawie będziemy informować.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 5 października 2020 15:01
`