Wałbrzych. Zaginął pies. Zdesperowani właściciele wyznaczyli sowitą nagrodę za jego odnalezienie

25 stycznia 2023 19:47. Fot. użyczone / FB

Cztery tysiące złotych nagrody za pomoc w odnalezieniu psa, wyznaczyli właściciele zwierzaka, jaki zaginął w poniedziałek 23 stycznia w Wałbrzychu, w okolicach Piaskowej Góry i Poniatowa. Proszą o wszelkie informacje, jakie mogą pomóc w odnalezieniu ich pupila.

– NAGRODA 4000 PLN – ZAGINĄŁ PIES – ZA POMOC W ODNALEZIENIU NASZEGO PSA OFERUJEMY NAGRODĘ 4000 PLN – napisali na Facebooku – 
W sobotę, 21-01-2023 r. w Wałbrzychu, Piaskowa Góra, ul. Odlewnicza zaginęła 2-letnia suczka Syberian Huski. Wabi się Akira. Miała zapięte czarne szelki TrueLove i przypiętą smycz. Z dużymi prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że pies pobiegł w kierunku ul. Prostopadłej, na Poniatów lub na tereny Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. Pies ma zarejestrowanego chipa. Prosimy każdego o pomoc w znalezieniu naszego lub o jego zwrot jeśli ktoś go przygarnął. – napisali w mediach społecznościowych właściciele.

Wierzymy w skuteczność społecznych poszukiwań. Wczoraj dzięki Państwa pomocy udało się ustalić właściciela psa błąkającego się po Szczawnie-Zdroju, Mamy nadzieję, że tak charakterystyczny pies jak Husky zwróci Państwa uwagę.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 stycznia 2023 19:47
`