Wałbrzych w niepokojącej wizji znanego jasnowidza. Jackowski mówi o dwóch konfliktach

15 kwietnia 2021 22:06.

Tematy: 


Niechybnie idzie to w kierunku konfliktu – tak swoją wizję zaczyna Krzysztof Jackowski. Na nagraniu, które pojawiło się w internecie tydzień temu znany jasnowidz analizuje sytuacją na świecie, między innymi na granicy ukraińsko-rosyjskiej. Przypomina także swoją wizję dotyczącą Wałbrzycha sprzed kilku miesięcy.

Jackowski w nagraniu opublikowanym kilka dni temu mówi, że w jego ocenie pewien plan przyjęty przez NATO na początku, po roku został porzucony. W jego ocenie nie będą chciały w tym uczestniczyć niektóre kraje unijne i Wielka Brytania. Mocno będą naciska Niemcy, Francja i Stany Zjednoczone. Jasnowidz nie zdradza jednak co ma na myśli.

Ja mam wrażenie, że Polska jest w pełnym stanie gotowości – mówi Krzysztof Jackowski.

REKLAMA

W nagraniu znany jasnowidz wraca do wizji z ubiegłego roku, w której widział Polskę podzieloną. Na kartce rysuje granice kraju i zaznacza rejony, w jego ocenie niebezpieczne.

Jeżeli cokolwiek by się miało dziać na świecie, Polska nie będzie wyalienowana z tego. Ja uważam, że nasz kraj zgodził się, jeżeli ewentualnie to się wydarzy, zgodził się na pewne działania. I teraz uważajcie. Takie coś mi się kojarzy. To jest z wizji sprzed paru miesięcy. Mamy tutaj wschód Polski i mamy tutaj rejon Wałbrzycha, Dolny Śląsk. Te zakreskowane rejony (na nagraniu jasnowidz pokazuje kontur granic Polski z zakreskowanymi rejonami, o których mowa przyp. red.), ten rejon najbardziej niebezpieczny mi się kojarzy i nie wiem czemu, ale też rejon Wałbrzycha – mówi Jackowski.

Jasnowidz dodaje jednak, że nie oznacza to, że w tych miejscach będą się działy jakieś poważne rzeczy.

Te rejony będą zaangażowane przez współdziałanie z tym co się może dziać na świecie, w naszym regionie czy blisko naszego regionu – dodaje jasnowidz.

W dalszej części nagrania Jackowski przyznaje, że w jego ocenie sytuacja w rejonie Morza Czarnego będzie się potęgowała i dojdzie do tarć. Mówi o dwóch konfliktach.

Jakieś zamknięcie ścisłe granic mi się kojarzy. Kilka granic państwowych będzie ściśle zamkniętych. Niewykluczone, że to będzie chodziło o wschodnią część Unii Europejskiej. Znakiem tego, mogłoby to oznaczać, że coś się tam dzieje – mówi w swojej wizji Jackowski.

Wizjoner mówi o tym, że bardzo dużo ma zależeć od Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 kwietnia 2021 22:06
`