POSZUKIWANY ODNALEZIONY! Wałbrzych. Trwają poszukiwania 77-latka. Policja prosi mieszkańców o pomoc

15 lutego 2023 15:28. Źródło KMP Wałbrzych, fot. ilustracyjna, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzyscy policjanci szukają 77-latka, który przed południem wyszedł z domu na krótki spacer i nie wrócił. Senior ma problemy z pamięcią, dlatego rodzina poprosiła o pomoc. Wczoraj doszło do identycznej sytuacji, policja szukała tego samego mężczyzny.

Mężczyzna mieszka na Piaskowej Górze przy ulicy Długiej. Jak informuje policja, jest sprawny fizycznie, ale ma problemy z pamięcią i niedosłyszy.

77-latek w chwili zgłoszenia zginięcia ubrany był w najprawdopodobniej w spodnie sztruksowe, dresową bluzę koloru granatowego z elementami czerwonymi, półbuty brązowe z dziurkami, czapkę zimową koloru granatowego z napisem warta. Może posiadać przy sobie legitymację emeryta. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy krótkie i zielone oczy – informuje policja.

REKLAMA

Funkcjonariusze liczą na pomoc mieszkańców. Jeżeli ktoś zauważy mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 51 423).

Wczoraj doszło do bardzo podobnej sytuacji. Jak wynika z naszych informacji, ten sam mężczyzna wyszedł z domu na spacer i nie wrócił do domu. Rozpoczęły się poszukiwania. Okazało się, że mężczyzna doszedł do Strugi. Ostatecznie uwagę na błąkającego się seniora zwrócili uwagę mieszkańcy miejscowości, którzy zawiadomili służby.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 lutego 2023 15:28
`