POSZUKIWANY ODNALEZIONY! Wałbrzych. Trwają poszukiwania 77-latka. Policja prosi mieszkańców o pomoc

15 lutego 2023 15:28. Źródło KMP Wałbrzych, fot. ilustracyjna, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzyscy policjanci szukają 77-latka, który przed południem wyszedł z domu na krótki spacer i nie wrócił. Senior ma problemy z pamięcią, dlatego rodzina poprosiła o pomoc. Wczoraj doszło do identycznej sytuacji, policja szukała tego samego mężczyzny.

Mężczyzna mieszka na Piaskowej Górze przy ulicy Długiej. Jak informuje policja, jest sprawny fizycznie, ale ma problemy z pamięcią i niedosłyszy.

77-latek w chwili zgłoszenia zginięcia ubrany był w najprawdopodobniej w spodnie sztruksowe, dresową bluzę koloru granatowego z elementami czerwonymi, półbuty brązowe z dziurkami, czapkę zimową koloru granatowego z napisem warta. Może posiadać przy sobie legitymację emeryta. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy krótkie i zielone oczy – informuje policja.

REKLAMA

Funkcjonariusze liczą na pomoc mieszkańców. Jeżeli ktoś zauważy mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 51 423).

Wczoraj doszło do bardzo podobnej sytuacji. Jak wynika z naszych informacji, ten sam mężczyzna wyszedł z domu na spacer i nie wrócił do domu. Rozpoczęły się poszukiwania. Okazało się, że mężczyzna doszedł do Strugi. Ostatecznie uwagę na błąkającego się seniora zwrócili uwagę mieszkańcy miejscowości, którzy zawiadomili służby.

Dodano: 15 lutego 2023 15:28
`