Dodano: 11 maja 2020 15:26
Wałbrzych. Tragedia na Podzamczu. W pożarze zginęła kobieta
Tematy: podzamcze pożar straż straż pożarna wałbrzych
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Interwencja strażaków przy ulicy Palisadowej na Podzamczu. Na siódmym piętrze jednego z bloków pojawił się dym. Na miejscu straż weszła do jednego z mieszkań. Tam znaleziono ciało kobiety.
Strażacy na Podzamczu pojawili się po godzinie czternastej. Zgłoszenie dotyczyło dużego zadymienia klatki schodowej na siódmym piętrze jednego z bloków. Na miejscu strażacy zdecydowali się o wejściu do jednego z mieszkań, to tam paliły się przedmioty znajdujące się w lokalu.
Niestety w mieszkaniu znaleziono ciało starszej, około 65-letniej kobiety. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja i prokuratura.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Zobacz także
- Nowe miejsca z odcinkowym pomiarem prędkości. W naszym regionie cztery lokalizacje
- Śmieci na samochodzie i kartka „Patrz gdzie parkujesz…” Mieszkańcy reagują na nasz tekst
- Wałbrzych. Białe noce, Porceliada czy specjalny nocny bieg. Rok Porcelany to nie tylko wystawy
- Historia gwiazdy filmów dla dorosłych kręcona w Nowej Rudzie. Produkcja Lady Love podbija serca widzów
- Dolny Śląsk. Sprawca zabójstwa sprzed 33 lat zatrzymany. W tle kradzież ówczesnego miliarda złotych
- Szczawno-Zdrój. W nocnym pożarze zginął mężczyzna
Najczęściej czytane
- Pilchowice i Kolorowe Jeziorka w tajemniczej historii o morderstwie. Dolny Śląsk w kolejnym serialu Netflixa
- „Śnieżka” ze Świebodzic przejmuje część zakładów konkurencji. Chodzi o firmę z Opolszczyzny
- Wałbrzych. Zdrożeją bilety autobusowe? Prezydent przyznaje, że podwyżka jest nieunikniona
- Kończą budowę wieży na Dzikowcu. Otwarcie wieży być może już w lutym
- Wypadek w Czanym Borze. Auta uderzały w siebie jak domino