Dodano: 29 maja 2021 13:05

Wałbrzych. Tłumy w punkcie szczepień drive thru. Obsługa apeluje: czekacie na szczepienie – zarejestrujcie się!

Tematy: 


Nawet 1000 osób może być dziś zaszczepionych w wałbrzyskim punkcie masowych szczepień drive thru przy ulicy Armii Krajowej. Przez cały weekend można tam bez konieczności wcześniejszej rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę  firmy Johnson and Johnson.

Z ogromnym zainteresowaniem spotkała się propozycja Wałbrzycha dotycząca szczepień jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji. Takie szczepienia prowadzone są dziś i jutro w punkcie drive-thru przy Armii Krajowej. W kolejce stoją chętni nawet spod Warszawy.  W kolejce do szczepień w punkcie drive-thru przy Armii Krajowej w Wałbrzychu stoi non stop kilkadziesiąt samochodów. To tam dziś i jutro od ósmej do dziewiętnastej można się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Punkt działa od 8 rano. Do południa zaszczepionych było już ponad 150 osób, następnych 400 było zapisanych. Tempo szczepień zatrzymała trwająca nieco ponad 1,5 godziny awaria systemu informatycznego. Obsługa punktu apeluje do wszystkich osób czekających w kolejce o rejestrację za pomocą platformy e-pacjent lub poprzez infolinię. Ułatwi to i usprawni proces szczepienia. Można to zrobić czekając na swoją kolej nawet za pomocą smartfona. Wpisywanie danych pacjentów to w tej chwili najwęższe gardło całego procesu szczepień w wałbrzyskim punkcie drive thru.

Zobacz także

© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015