Dodano: 5 października 2021 21:47
nasz news Wałbrzych. Strażacy na Fortecznej. W akcji drabina
– Na ulicy Fortecznej coś się stało. Strażacy za pomocą drabiny wchodzą do jednego z mieszkań – donoszą nasi czytelnicy. Rzeczywiście na ulicy Fortecznej pojawiły się straż pożarna i pogotowie.
Z naszych informacji wynika, że na Forteczną do jednej z mieszkanek budynku zostało wezwane pogotowie. Ratownicy nie mogli jednak wejść do środka. Wezwano straż pożarną by ta pomogła w wejściu do lokalu. Strażacy użyli drabiny za pomocą, której dostali się do mieszkania i pomogli wejść do środka medykom.
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Zobacz także
- Dewastował samochody. Wpadł na gorącym uczynku
- Muzyka i Lew w Jedlinie-Zdroju
- Dolny Śląsk. Tragiczny finał poszukiwań w Chwałkowie. Znaleziono ciało 37-latka
- Wałbrzych. Niechlubny rekord długiego weekendu to ponad 3,5 promila. Na drogach nie brakuje pijanych kierowców.. głównie hulajnóg
- Rewelacyjny lipiec portalu dziennik.walbrzych.pl! Według SimilarWeb.com jesteśmy liderem w Wałbrzychu!
- Pogodowy alert! Upał w całym regionie. Miejscami nawet 33 stopnie Celsjusza!
Najczęściej czytane
Co dalej z dworcem w Wałbrzychu? Interwencja poselska
Płonie pustostan przy ul. Ludowej. Dym widać z drugiego końca miasta
Fontanna na Podzamczu już działa
Dolny Śląsk. Tragiczny finał poszukiwań w Chwałkowie. Znaleziono ciało 37-latka
Na Dolnym Śląsku wybudują dziesięć małych reaktorów jądrowych. Te powstaną niespełna sto kilometrów od Wałbrzycha