Wałbrzych. Rusza przyjmowanie wniosków na tani węgiel. Tona – 2 tysiące złotych

14 listopada 2022 14:53. Źrodło: Evant Elements

Od jutra Wałbrzych rozpocznie nabór wniosków o zakup węgla po preferencyjnych cenach – informuje wałbrzyski magistrat. Zgodnie z przepisami, każde gospodarstwo może kupić do końca roku półtora tony węgla w cenie nie przekraczającej dwóch tysięcy złotych za tonę i kolejne półtora tony do kwietnia przyszłego roku.

Wnioski w Wałbrzychu przyjmowane będą od jutra na parterze budynku przy ulicy Limanowskiego 9 w pokoju numer 4. Chętni muszą spełniać określone warunki: główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego: kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa, piec kaflowy na paliwo stałe; źródło jest zgłoszone do CEEB; na dane źródło ogrzewania nie został zakupiony węgiel po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę.

Wzór wniosku można pobrać ze strony internetowej um.walbrzych.pl, osobiście w biurze na Limanowskiego lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Wypełniony wniosek należy pobrać we wspomnianym punkcie przy ulicy Limanowskiego.

REKLAMA

Wnioski przyjmowane będą od 15 listopada do 25 listopada. Złożenie wniosku jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na węgiel. Co ważne, koszt transportu będzie pokrywał kupujący.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 listopada 2022 14:53
`