Czy Wałbrzych potrzebuje Pendolino? PKP Intercity pyta mieszkańców o zdanie

20 lutego 2018 08:56. Fot. archiwalna. InterCity Premium (Pendolino) z Wrocławia do Jeleniej Góry. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


PKP Intercity rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. Przez najbliższy tydzień, od 19 do 26 lutego br. podróżni mogą wyrazić w internetowej ankiecie swoje opinie na temat rozkładu jazdy PKP Intercity, a także zaproponować swoje pomysły, np. na nowe połączenia.

PKP Intercity pracuje nad ofertą na sezon 2018/2019, która zacznie obowiązywać od 9 grudnia br. Przewoźnik chce jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów, dlatego po raz kolejny  uruchamia konsultacje społeczne. Podróżni mogą zgłaszać swoje uwagi do obowiązującego obecnie rozkładu jazdy – godzin i terminów kursowania pociągów, a także przedstawić swoje pomysły, np. na nowe połączenia. PKP Intercity chce też poznać powody, dla których podróżni wybierają jego usługi oraz dowiedzieć się, co jeszcze może poprawić.

– Wszystkie działania jakie prowadzimy – inwestycje w tabor, podnoszenie standardów obsługi na pokładach pociągów, czy kolejne funkcjonalności dodawane do systemu sprzedaży, mają na celu dostosowanie naszej oferty do potrzeb pasażerów. Naturalne jest więc, że także tworząc nowy rozkład jazdy prosimy podróżnych o opinię – mówi Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

REKLAMA

Ankieta dostępna jest na stronie: https://www.intercity.pl/ankieta-konsultacje.html. Formularz będzie aktywny do 26 lutego br. W miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury (PKP PLK) oraz Ministerstwem Infrastruktury, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu br.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 lutego 2018 08:56
`