Dodano: 4 lutego 2021 11:46

Wałbrzych. Potrącenie na Wieniawskiego. Sprawca uciekł. Policja prosi o pomoc

Tematy: 


Do potrącenia na przejściu dla pieszych na ulicy Wieniawskiego, tuż przed skrzyżowaniem z Aleją Podwale doszło około godzinny jedenastej. Poszkodowany to mężczyzna. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Policja apeluje o pomoc.

Potrącony to 24-latek z Wałbrzycha. Mężczyzna przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Na pasie w kierunku Szczawna-Zdroju jeden z kierowców zatrzymał się przed przejściem. Drugi, na pasie obok jednak tego nie zrobił i potrącił mężczyznę.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że 24-latek został potrącony przez złotego Citroena Xsarę. Samochód może mieć rozbity lewy reflektor. Policja apeluje o pomoc.

Jeżeli widzieliście moment potrącenia lub wiecie, gdzie może znajdować się uszkodzony samochód lub jego właściciel skontaktujcie się z najbliższą jednostką policji. Mundurowi zapewniają anonimowość i apelują o to, by nie chronić osoby, która nie zachowując ostrożności przed przejściem dla pieszych mogła doprowadzić do tragedii.

 

Potrącenie pieszego na przejściu na ulicy Wieniawskiego. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Zobacz także

© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015