Wałbrzych w pierwszej dziesiątce plebiscytu Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017. Ostatnie dni, aby zagłosować

8 grudnia 2017 12:48. Śródmieście Wałbrzycha. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych tekst: www.kurier.pap.pl

Tematy: 


W czołówce plebiscytu wspieranego przez HRS znalazło się 10 miast – wśród nich jest Wałbrzych! Do zakończenia głosowania pozostało jeszcze kilka dni, dlatego szczególnie teraz każdy głos ma znaczenie. Zagłosuj na swoje miasto i zapewnij mu zwycięstwo. Na głosujących czekają nagrody!

Plebiscyt „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to już druga edycja konkursu, w którym mieszkańcy mogą docenić walory swoich miejscowości oraz zapewnić im tytuł najbardziej docenianego miasta roku. Trzy pierwsze miasta otrzymają statuetkę i dyplom a zwycięzca dodatkowo wsparcie HRS w promocji w sieci. Poprzednią edycję wygrał Słupsk. Kto tym razem zdobędzie nagrody?

Szansę na wygraną ma Wałbrzych, który znalazł się w finałowej dziesiątce. Do końca plebiscytu pozostało jeszcze tylko kilka dni – zagłosuj i powiedź, za co kochasz swoje miasto!

REKLAMA

Codziennie na stronie: www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ można oddać jeden głos. Warto również uzasadnić swój wybór i wziąć udział w konkursie. Na autorów najciekawszych komentarzy czekają nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty podarunkowe Empik oraz 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 grudnia 2017 12:48
`