Dodano: 24 lutego 2021 10:48

Wałbrzych. Nowe fakty w sprawie wypadku na Wieniawskiego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Do groźnego wypadku na przejściu dla pieszych na ulicy Wieniawskiego doszło wczoraj po godzinie dziewiętnastej. Osobówką, która na przejściu potrąciła mężczyzna kierował 80-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc. Poszkodowany był w stanie upojenia alkoholowego – przyznaje policja.

Do potrącenia doszło wczoraj około godziny 19.30 na przejściu dla pieszych na wysokości przystanków autobusowych. Jak informuje policja, 80-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, potrącił swoim samochodem 44-latka.

Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak informuje policja, mężczyzna był w stanie upojenia alkoholowego. Miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Przypomnijmy, to kolejne potrącenie, do którego doszło na ulicy Wieniawskiego w ostatnich tygodniach. W tym samym miejscu do podobnego wypadku doszło między innymi 29 stycznia. Bus kierowany przez 19-latka z Lubawki potrącił 61-letnią kobietę.

Potrącenie na ulicy Wieniawskiego. Fot. czytelnik/ Dziennik Wałbrzych

Potrącenie na ulicy Wieniawskiego. Fot. czytelnik/ Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także