Dodano: 21 marca 2023 09:28

Wałbrzych. Nie mógł się dogadać z byłą partnerką, to uszkodził jej auto

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Wałbrzyska policja zatrzymała 29-latka, który w minioną niedzielę uszkodził zaparkowany na Białym Kamieniu samochód. Okazało się, że mężczyzna uszkodził ten sam samochód także miesiąc wcześniej. Zrobił to, bo pokłócił się z byłą partnerką. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci kryminalni pierwszego komisariatu wczoraj otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że 29-letni mężczyzna – były partner pokrzywdzonej kobiety – dwa dni wcześniej kopnął nogą w pokrywę bagażnika samochodu osobowego zaparkowanego przy ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu i tym samym spowodował straty w kwocie blisko 700 złotych. Zebrane w sprawie informacje pozwoliły na szybkie ustalenie miejsca pobytu sprawcy zdarzenia. 29-letni wałbrzyszanin wpadł w ręce funkcjonariuszy przed południem przy ul. Karkonoskiej w Wałbrzychu – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Szybko okazało się, że w lutym mężczyzna uszkodził ten sam samochód, wybijając w nim szybę czołową. Wówczas straty oszacowano na ponad tysiąc złotych.

REKLAMA

29-latek przyznał się do winy. Jak informuje policja, swoje zachowanie tłumaczył faktem, że jest skonfliktowany z byłą partnerką. Jego losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Wałbrzych. Nie mógł się ogadać z byłą partnerką, to uszkodził jej auto fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wałbrzych. Nie mógł się ogadać z byłą partnerką, to uszkodził jej auto fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także