Wałbrzych. Napadli na taksówkarza. Grozi im 20 lat więzienia

24 listopada 2023 11:10. Powiatowe ćwiczenia służb ratunkowych. Tunel pod Małym Wołowcem / Jedlina Zdrój. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dwie młode osoby, które napadły w nocy z niedzieli na poniedziałek na taksówkarza zostały zatrzymane i trafiły do aresztu. Grozi im 20 lat więzienia.

Całe zdarzenie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Para młodych ludzi w wieku 24 i 31 lat lat jechała taksówką z ulicy Sikorskiego na ulicę Prostą. Kiedy dojechali na miejsce jedno z nich przyłożyło taksówkarzowi nóż do gardła. Doszło do szamotaniny, w której ranny został kierowca taksówki. Napastnicy ukradli taksówkarzowi telefon komórkowy i gotówkę, następnie uciekli.

Policja przez kilka dni prowadziła intensywne czynności. Ostatecznie, w środę, obie osoby zatrzymano. Trafiły najpierw  do policyjnej izby dla osób zatrzymanych a dziś, w piątek, decyzją sądu, na trzy miesiące do aresztu. Za napad z użyciem noża grozi im 20 lat pobawienia wolności.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 listopada 2023 11:10
`