Wałbrzych na pomoc dla Uzdrowiska. Bilety za 1 zł prawie wszędzie

29 marca 2018 05:45. Przedstawiciele instytucji, które włączyły się w pomoc dla Uzdrowiska podczas brifingu prasowego. 28.03.2018 fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Basen w Aqua Zdrój za 1 zł. Zwiedzanie Muzeum, Książa i Palmiarni za 1 zł. To nie prima aprilisowy żart. To oferta promocyjna skierowana do kuracjuszy, którzy od 4 kwietnia przyjadą do Szczawna-Zdroju. Ma zachęcić wszystkich, którzy po pożarze Zakładu Przyrodoleczniczego wahają się w wyborze sanatorium do nie rezygnowania z przyjazdu do Szczawna.

Oferta skierowana jest wyłącznie do kuracjuszy, nie dla mieszkańców. Każdy nowo zarejestrowany pacjent otrzyma voucher, a w nim pakiet biletów za 1 zł. Według szacunkowych danych, wykorzystanie wszystkich biletów przez wszystkich kuracjuszy to koszt ok 50 tysięcy złotych, jaki wniesie gmina Wałbrzych w ramach pomocy dla Uzdrowiska.

Z inicjatywą pomocy dla Uzdrowiska wyszedł prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. W akcji uczestniczą spółki miejskie: Zamek Książ i Palmiarnia, Muzeum Porcelany, Aqua Zdrój i Teatr Lalki i Aktora. Jako jedyna z grupy biletów za 1 zł wyłamała się Stara Kopalnia, która oferuje kuracjuszom wejście w cenie biletu ulgowego dla emerytowanych górników: 10 zł.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 marca 2018 05:45
`