Wałbrzych. Ktoś okradł dom małego dziecka! Bulwersująca historia z Nowego Miasta

28 marca 2022 13:49. Przy ulicy Asnyka, w świeżo wyremontowanym budynku dokonano otwarcia połączonych domów dziecka "trójeczka" i "czwóreczka". 12.05.2017, Wałbrzych fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Z ośrodka znajdującego się przy ulicy Asnyka na Nowym Mieście w Wałbrzycha skradziono ogrodowy zestaw wypoczynkowy. Wszystko wskazuje na to, że do kradzieży doszło dziś w nocy. Pracownicy sprawę zgłosili na policję. Kradzież szokuje tym bardziej, że w placówce znajdują się malutkie dzieci.

Zestaw placówka kupiła za pieniądze, które otrzymała od darczyńców. Jego wartość sięga ponad dwóch i pół tysiąca złotych. To był świeży zakup, wiosną i latem ogrodowe meble miały służyć dzieciom. To tu miały się bawić i odpoczywać.

Ogrodowe meble nie były jeszcze rozpakowane, do pracownicy placówki czekali na odpowiednią aurę. Dyrekcja placówki przyznaje, że jest zszokowana całą sytuacją, bo przy ulicy Asnyka schronienie znajdują dzieci już dotknięte przez los, a teraz dodatkowo ktoś je okradł.

REKLAMA

Placówka zgłosiła sprawę na policję. Apeluje jednocześnie do sumienia złodziei o zwrot skradzionego zestawu. Dyrekcja prosi także osoby, które mogą mieć w tej sprawie jakiekolwiek informacje o pomoc pod numerem telefonu 74 844 3885.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 marca 2022 13:49
`