Wałbrzych. Korek na Sobięcinie. O utrudnieniach informują nas kierowcy

22 grudnia 2022 15:21. Utrudnienia na ulicy 1-go Maja na Sobięcinie. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

O zakorkowanej ulicy 1 Maja na Sobięcinie informują nas od kilkunastu minut kierowcy, którzy utknęli w tym rejonie. Do naszej redakcji spływają sygnały mówiące o tym, że przejazd przez dzielnicę jest w tej chwili bardzo utrudniony.

Wzmożony ruch w tej części miasta może być spowodowany większym ruchem w okolicznej galerii, czy po prostu większym ruchem związanym z przedświątecznymi zakupami.

Kierowcy ostrzegają i informują nas przed korkiem, który mocno utrudnia przejazd przez ulice 1 Maja czy II Armii. Jeżeli nie musicie, nie kierujcie się w ten rejon.

Dodano: 22 grudnia 2022 15:21
 • Psg. pisze:

  Wałbrzych się rozwija

 • Psg. pisze:

  Ale w tą drugą stronę

 • Piter pisze:

  Jeździjcie na około w stronę Mieroszowa i przez Kuźnice

 • Radek pisze:

  Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

 • Tomek pisze:

  Minimalna stawka godzinowa w de to 12 Euro ale brutto. Więc przy 160 godzinach pracy zostaje nam jakieś 1350€ na ręke. A za takie pieniądze to w de to lekko nam nie będzie.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `