Dodano: 29 października 2021 13:30
Wałbrzych. Kolizja na Wrocławskiej. Gigantyczne utrudnienia na Szczawienku
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Spore korki na Uczniowskiej i Wrocławskiej w Wałbrzychu w kierunku Świebodzic. To efekt zderzenia dwóch osobówek na skrzyżowaniu obu dróg. Jak informuje nasza reporterka, na miejscu są służby. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło po dwunastej na skrzyżowaniu Uczniowskiej i Wrocławskiej. Z naszych informacji wynika, że jeden z kierowców zasłabł. Na miejscu są policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna.
Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
Przejazd przez skrzyżowanie w kierunku Świebodzic jest utrudniony. Korki tworzą się na Wrocławskiej i Uczniowskiej.

Wałbrzych. Kolizja na Wrocławskiej. Gigantyczne utrudnienia na Szczawienku fot. Agnieszka Pisarska / Dziennik Wałbrzych
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wałbrzych. Kolizja na Wrocławskiej. Gigantyczne utrudnienia na Szczawienku fot. Agnieszka Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzych. Kolizja na Wrocławskiej. Gigantyczne utrudnienia na Szczawienku fot. Agnieszka Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Wałbrzych. Kolizja na Wrocławskiej. Gigantyczne utrudnienia na Szczawienku fot. Agnieszka Pisarska / Dziennik Wałbrzych
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- Ferrari uderzyło w zaparkowany pojazd i budynek. Kierowca stracił panowanie nad autem
- Trzy dni muzyki, kultury i rodzinnej zabawy. Przed nami Święto Miasta Jedlina-Zdrój
- Unikatowe formy z Porcelany Krzysztof w CCU. Trwają przygotowania do wystawy [VIDEO ROZMOWA]
- Wianki popłynęły po stawie. ŚwiętoWianki przyciągnęły mieszkańców i turystów do Parku Szwedzkiego
- Kabaret SMILE już 20 września w Wałbrzychu!
- Ryk silników, parada i rockowe koncerty. Za nami V Zlot Motocyklowy MC Trust Poland
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Dosypała truskawek do kobiałek. Teraz odpowie przed sądem
Święto Twierdzy 2026 – największa rekonstrukcja historyczna w Twierdzy Srebrna Góra
Zderzenie osobówek na Alei Generała Charles`a de Gaulle`a. Są utrudnienia
Groźnie wyglądająca kolizja na Rondzie Niepodległości. Kierująca wjechała na czerwonym świetle
Zwabili, uprowadzili i brutalnie pobili dwóch obywateli Ukrainy. Czterech podejrzanych trafiło do aresztu (film)




