Dodano: 10 lutego 2022 12:05

Wałbrzych. Kolizja na skrzyżowania 1 Maja i Skarżyskiej. Sprawca dostał 1,5 tysiąca mandatu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś przed południem na skrzyżowaniu ulic 1 Maja ze Skarżyską. Jak informuje jednak policja, nikomu nic poważnego się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwy. 65-latek, który był sprawcą kolizji został ukarany mandatem w wysokości półtora tysiąca złotych.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przed południem w okolicach ruchliwego skrzyżowania ulicy 1 Maja z ulicą Skarżyska. To między innymi wyjazd z pobliskiej Galerii Victoria.

W kolizji brały udział dwa samochody – BMW i Volkswagen. Sprawca został ukarany przez policję mandatem w wysokości półtora tysiąca złotych.

REKLAMA

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, ale policja po raz kolejny apeluje do kierowców o rozwagę.

Wyprzedzajmy tylko w miejscach dozwolonych. Zanim rozpoczniemy wykonywanie manewru powinniśmy upewnić się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na ścinajmy zakrętów i nie zjeżdżajmy na przeciwległy pas ruchu. Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnym wypadkiem. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nie przekraczaniu tej dozwolonej oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Zwracajmy również uwagę na znaki drogowe – apelują mundurowi.

Wypadek na 1-go maja. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wypadek na 1-go maja. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wypadek na 1-go maja. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także