Dodano: 26 października 2020 21:38

Wałbrzych. Jechała w proteście. W jej auto uderzyła cegła

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Pani Marika była jedną z uczestniczek dzisiejszej akcji protestacyjnej w ramach Strajku Kobiet. O godzinie szesnastej ponad sto samochodów oklejonych plakatami wyjechało z parkingu przy Tesco w kierunku centrum Wałbrzycha. Na wysokości Starego Zdroju w jej samochód uderzyła cegła. Poszukiwani są świadkowie.

Dzisiaj podczas przejazdu protestacyjnego ktoś rzucił w mój samochód cegłą. Do zdarzenia doszło około godziny 17:15, na wysokości Armii Krajowej (mniej więcej). Szukam świadków zdarzenia, może ktoś ma nagraną tą sytuację na kamerze samochodowej lub na telefonie – pisze na facebooku pani Marika.

Uczestniczka protestu prosi o pomoc osoby, które jechały w proteście za nią lub przed nią. Chodzi o granatowe Audi A3.

REKLAMA

Przypomnijmy, dzisiejszy protest rozpoczął się o godzinie szesnastej na parkingu Tesco w Szczawnie-Zdroju, stąd uczestnicy przejechali do centrum Wałbrzycha, by później wrócić. W akcji wzięło udział ponad sto samochodów i blisko sto pięćdziesiąt osób. To kolejny protest przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja z powodu ciężkiej wady płodu jest niezgodna z konstytucją.

HALO, HALO znajomi i nieznajomi!!!
Szukam świadków!
Dzisiaj podczas przejazdu protestacyjnego ktoś rzucił w mój…

Opublikowany przez Marikę Baran Poniedziałek, 26 października 2020

Zniszczone Audi A3. fot. użyczona

Zniszczone Audi A3. fot. użyczona

Zniszczone Audi A3. fot. użyczona

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także