Dodano: 29 stycznia 2021 21:47

Wałbrzych. Dramat na Piaskowej Górze. 80-latka kilkukrotnie pchnięta nożem

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do dramatycznych scen miało dojść w  piątek około godziny 20. Według naszych nieoficjalnych ustaleń w jednym z mieszkań przy ulicy Tadeusza Gajcego wnuk miał zaatakować swoją babcię.  Napastnik to mężczyzna w wieku 25-30 lat.

Rodzinny dramat wydarzył  się w piątek wieczorem. Około godziny 20. w jednym z mieszkań podczas  awantury rodzinnej wnuk  zaatakował nożem 81-letnią kobietę. Kobieta z wieloma ranami kłutymi trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki.

– Wprowadzili się kilka lat temu. To jest raczej spokojny chłopak. Zawsze się kłaniał, raczej nie było z nim kłopotów – powiedzieli sąsiedzi w rozmowie z naszym reporterem

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy kobieta mieszkać miała z synem i wnukiem w jednym mieszkaniu. Okoliczności całego zajścia wyjaśnia policja i prokurator. W chwili obecnej służby nie udzielają informacji na temat zdarzenia. Nie wiemy czy napastnik został zatrzymany.  Do sprawy będziemy wracać.

Bloki przy ulicy Gajcego. Fot.DAI / Dziennik Wałbrzych

Bloki przy ulicy Gajcego. Fot.DAI / Dziennik Wałbrzych

Bloki przy ulicy Gajcego. Fot.DAI / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także