Dodano: 22 maja 2020 14:27

Wałbrzych. Dachowanie na Noworudzkiej

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po południu na skrzyżowaniu ulic Noworudzkiej z Bystrzycką. Po zderzeniu osobówki ze śmieciarką, mniejszy samochód wylądował na dachu. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony.

Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Samochody od strony Jedliny-Zdroju do Wałbrzycha kierowane są ulicami Głuszycką i Bystrzycką. Utrudnienia mogą potrwać koło dwóch godzin – mówi Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

REKLAMA

Siła uderzenia była na tyle silna, że mniejszy samochód nie tylko przewrócił się na dach i ściął latarnię.

Jak wynika z naszych informacji śmieciarka wyjeżdżała z ulicy Bystrzyckiej. Kierowca Renault jechał od strony Jedliny-Zdroju ulicą Noworudzką. 60-letni kierowca mniejszego auta trafił do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Wszystko wskazuje na to, że za wypadek odpowiada 61-letni kierowca śmieciarki, który nie ustąpił pierwszeństwa. Okoliczności wypadku statecznie wyjaśni jednak policja.

Wypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychWypadek na ulicy Noworudzkiej. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także