Wałbrzych. Burza we władzach wałbrzyskiej policji. Nieoficjalnie: jeden z zastępców komendanta miejskiego odwołany!

9 grudnia 2022 15:25.
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Burza we władzach wałbrzyskiej policji. Według naszych nieoficjalnych informacji ze stanowiska odwołany miał zostać Arkadiusz Wojnowski, zastępca komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu. Przypomnijmy, Wojnowski został powołany w styczniu ubiegłego roku. Próbowaliśmy tę informację potwierdzić w biurze prasowym komendy miejskiej i wojewódzkiej. Rzecznicy nie odbierają jednak telefonów.

Do odwołania podinspektora Arkadiusza Wojnowskiego, który był zastępcą komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu miało dojść w atmosferze skandalu. To nieoficjalne ustalenia dziennikarzy portalu dziennik.walbrzych.pl. Informację próbowaliśmy potwierdzić u rzeczników prasowych Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Nie udało nam się jednak do nich dodzwonić przez cały dzień.

Arkadiusz Wojnowski pełnił w Wałbrzychu nadzór nad pionem prewencji. Służbę rozpoczął w 1996 roku. Przez ponad 20 lat był związany z policją w Świdnicy. W grudniu 2016 roku przeniósł się do Wałbrzycha.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 grudnia 2022 15:25
`