Wałbrzych. Burza we władzach wałbrzyskiej policji. Nieoficjalnie: jeden z zastępców komendanta miejskiego odwołany!

9 grudnia 2022 15:25.

Burza we władzach wałbrzyskiej policji. Według naszych nieoficjalnych informacji ze stanowiska odwołany miał zostać Arkadiusz Wojnowski, zastępca komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu. Przypomnijmy, Wojnowski został powołany w styczniu ubiegłego roku. Próbowaliśmy tę informację potwierdzić w biurze prasowym komendy miejskiej i wojewódzkiej. Rzecznicy nie odbierają jednak telefonów.

Do odwołania podinspektora Arkadiusza Wojnowskiego, który był zastępcą komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu miało dojść w atmosferze skandalu. To nieoficjalne ustalenia dziennikarzy portalu dziennik.walbrzych.pl. Informację próbowaliśmy potwierdzić u rzeczników prasowych Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Nie udało nam się jednak do nich dodzwonić przez cały dzień.

Arkadiusz Wojnowski pełnił w Wałbrzychu nadzór nad pionem prewencji. Służbę rozpoczął w 1996 roku. Przez ponad 20 lat był związany z policją w Świdnicy. W grudniu 2016 roku przeniósł się do Wałbrzycha.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 9 grudnia 2022 15:25
 • trzezwy na umyśle pisze:

  Jak przykładowo wpier.dol dostanie Polak od syna band.erowskiego policjanta to prasa będzie siedzieć cicho ze strachu. Ale że było podobno odwrotnie – to afera, bo Wojnowski to Polak jest.Na Polaka można szczuć szczujnię.

 • Swierzawski pisze:

  Jeżeli w Policji ;takie rzeczy; ,to co na to społeczeństwo?czy aby czuje się bezpiecznie?Wątpię.

 • Mauris pisze:

  Prawdopodobnie to kara za ujawnienie info o pijanym Buzarewiczu za kółkiem.

 • Spaślak pisze:

  Dodzwonić? Zaledwie -5 a pupci ruszyć się nie chce. Gdzie te czasy gdy dziennikarz przekopał tony gnoju za materiałem godnym nagrody. No gdzie? Pewnie nigdy nie istniały…

 • Pioter pisze:

  psy się pożarły ?

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `