Dodano: 16 września 2021 17:50

Wałbrzych. Bójka w czasie libacji. Mężczyzna trafił do szpitala

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Do kłótni w czasie zakrapianego alkoholem spotkania doszło w miniony weekend. Policjanci zatrzymali 31-latka, który pobił swojego znajomego. Zaatakowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Napastnikowi grozi pięć lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Po godzinie 13.oo funkcjonariusze drugiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o incydencie w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości w Wałbrzychu – informuje policja.

31-letni mieszkaniec Wałbrzycha kilka godzin wcześniej, w czasie alkoholowej, nocnej libacji miał pokłócić się z 34-letnim kolegom. Najpierw uderzył go pięścią w twarz, gdy mężczyzna się przewrócił, napastnik zaczął go kopać po całym ciele.

REKLAMA

W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i ostatecznie trafił do szpitala – czytamy w policyjnym komunikacie.

Okazało się, że napastnik miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 31-latek przyznał się do winy. Odpowie za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu u innej osoby. Grozi mu kara więzienia do pięciu lat.

Mężczyzna ma dozór policyjny i zakaz kontaktowania się z kolegą, którego pobił.

Wałbrzych. Bójka w czasie libacji. Mężczyzna trafił do szpitala fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wałbrzych. Bójka w czasie libacji. Mężczyzna trafił do szpitala fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także