Wałbrzych bez strefy kibica na EURO 2024. Te będą w Kłodzku, Złotoryi czy Żarowie

13 czerwca 2024 19:10. Strefa kibica pod Galerią Victoria w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / FORUM

Jutro w Niemczech rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, czyli Euro 2024. W rozgrywkach biorą udział także Polacy. Rywalami biało-czerwonych są drużyny z Holandii, Austrii i Francji. W Wałbrzychu nie będzie strefy kibica. Fani futbolu, którzy chcą wspólnie przeżywać sportowe emocje mogą wybrać się do innych miast.

W niedzielę do swojej strefy kibica na spotkanie Polski z Holandią zaprasza Żarów. Tu strefa kibica powstała przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu.

Mecz inaugurujący Euro 2024 będzie można obejrzeć w strefie kibica, która powstała na Rynku w Złotoryi. Tu pojawił się nawet piasek, na którym staną specjalne leżaki. Złotoryja zaprasza także na wszystkie mecze grupowe Polaków. Będzie oczywiście duży ekran.

REKLAMA

Dużą strefę kibica na Euro 2024 przygotowało Kłodzko. Tu na ekranie liczącym piętnaście metrów kwadratowych powierzchni, jak zapewnia burmistrz Kłodzka Michał Piszko, będzie można obejrzeć wszystkie mecze turnieju. Strefa przygotowana została w namiocie, w którym zimą działało lodowisko. Jutro będzie można obejrzeć tu mecz otwarcia, a w niedzielę mecz Polski z Holandią. Wstęp do strefy kibica jest bezpłatny.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 czerwca 2024 19:10
`