Wałbrzych. 62-latka zatrzymana za kradzież narzędzi o wartości 8 tysięcy złotych

11 marca 2024 16:13. fot. użyczone Policja Wałbrzych

Tematy: 


Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi pracownicy jednej z wałbrzyskich fabryk. 62-latka ukradła z zakładu pracy narzędzia specjalistyczne do obróbki metali o wartości 8 tysięcy złotych.

Pod koniec lutego bieżącego roku do kryminalnych z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu trafiły akta dotyczące kradzieży specjalistycznego sprzętu do obróbki metali z jednej z wałbrzyskich fabryk. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na 8 tysięcy złotych. Mundurowi po zapoznaniu się z dokumentacją i przeanalizowaniu zebranych informacji, wytypowali osobę mogącą mieć związek z kradzieżą. Wszystko wskazywało na to, że w sprawę zamieszana jest pracownica zajmującą się na co dzień utrzymaniem czystości na hali produkcyjnej. Wkrótce ich przypuszczenia potwierdziły się – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Głowacka-Kijek.

Kobietę, w dniu dzisiejszym zatrzymali policjanci kryminalni.

REKLAMA

W wyniku podjętych czynności w dniu dzisiejszym mundurowi zatrzymali 62-letnią mieszkankę powiatu wałbrzyskiego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanej zarzutu kradzieży – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Głowacka-Kijek

Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 marca 2024 16:13
`