Dodano: 15 września 2022 11:20

Wałbrzych. 46-latek pobił swoją partnerkę. Groził jej także śmiercią

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie mieszkaniec Wałbrzycha, który w jednym z mieszkań przy ulicy Wrocławskiej pobił swoją partnerkę. Mężczyzna groził kobiecie także śmiercią. Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że mężczyzna już wcześniej był karany za takie przestępstwo. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. 46-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę ze swoją partnerką, podczas której wielokrotnie uderzył ją w twarz i pokopał po całym ciele. Mężczyzna groził dodatkowo kobiecie pozbawieniem życia, jeśli wezwie ona patrol Policji. 34-latka pomimo licznych obrażeń ciała, wykorzystała brak czujności oprawcy i uciekła do znajomej, skąd wezwała funkcjonariuszy – informuje policja.

Na miejscu pojawiła się policja, która zatrzymała 46-latka. Badanie na obecność alkoholu wykazało ponad 2,5 promila tej substancji w organizmie oprawcy.

REKLAMA

Ostatecznie mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, a także wpływania na świadka. Decyzją sądu dwa najbliższe miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

Wałbrzych. 46-latek pobił swoją partnerkę. Groził jej także śmiercią fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wałbrzych. 46-latek pobił swoją partnerkę. Groził jej także śmiercią fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także