Wałbrzych. 21-latek miał przy sobie marihuanę. Grożą mu 3 lata więzienia

21 lutego 2023 09:24. fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Marihuanę policjanci znaleźli przy 21-letni mieszkańcu Wałbrzycha, którego postanowili skontrolować na Białym Kamieniu. Podejrzany został zatrzymany i stanie przed sądem.

Podczas pełnienia służby dzielnicowi z „jedynki” przed godziną 19:00 przy jednej z głównych ulic Białego Kamienia zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy 21-latku zawiniątko z zielonym suszem – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

Badania wykonane przez techników kryminalistyki potwierdziły, że młody wałbrzyszanin miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

REKLAMA

Kilka dni temu policjanci namierzyli spore ilości marihuany w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach. Można było wykonać z nich kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. W sprawie zatrzymano 34-letniego mężczyznę.

W wyniku pracy operacyjnej, a przy tym współpracy z policjantami kryminalnymi wałbrzyskiej komendy, mundurowi z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach w miniony piątek nad ranem odwiedzili jedno z mieszkań w tej miejscowości. 34-letni mężczyzna nie krył zaskoczenia, kiedy policjanci podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli zawiniątko z zielonym suszem roślinnym. Z zabezpieczonych narkotyków w postaci marihuany można było wykonać blisko 40 porcji handlowych tych środków odurzających – informuje Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Mężczyzna stanie przed sądem. Przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 lutego 2023 09:24
`