Wałbrzych +1. Kolejna osoba z pozytywnym wynikiem testu na oddziale zakaźnym

29 marca 2020 21:02.

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Wśród 91  ujawnionych dziś po południu zakażeń koronawirusem aż 20 zanotowano na Dolnym Śląsku. Jedna z osób z pozytywnym wynikiem testu hospitalizowana jest w wałbrzyskim oddziale zakaźnym przy ulicy Batorego. Jak udało nam się dowiedzieć pacjent to osoba w średnim wieku spoza powiatu wałbrzyskiego. Do zarażenia miało dojść poprzez kontakt z innym nosicielem. Stan pacjenta ocenia się jako średni.

Poza nim na wałbrzyskim oddziale leczone są 3 osoby z potwierdzonym koronawirusem. To dwóch mężczyzn, którzy wrócili niedawno z Turcji oraz kobieta z powiatu kłodzkiego.

Ministerstwo zdrowia poinformowało o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby. W sumie na godzinę 20.30 w niedzielę 29. marca liczba zakażonych koronawirusem to 1862 osoby. 22 zmarły.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 marca 2020 21:02
`