Wakacyjna zabawa w Parku Rusinowa. Zaproszenie na grę terenową, która przenosi w świat odkryć, przygód i zmysłów

26 czerwca 2024 10:26. fot. plakat

Tematy: 


Rozpoczęły się wakacje. Czas na wakacyjną zabawę. Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas, przyjdź do Parku Rusinowa i weź udział w grze terenowej ,,Pod wspólnym niebem” organizowanej przez grupę nieformalną ,,Niebieska Drużyna”.

Już w 28 czerwca o godzinie 11:00 organizatorzy zapraszają na grę terenowa, która przeniesie was w świat odkryć, przygód i zmysłów.

To wydarzenie realizowane w ramach Dolnośląskich Małych Grantów ma na celu szerzenie świadomości i akceptacji dla niepełnosprawności, integrację oraz wspólne uczestnictwo osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

REKLAMA

Co na Was czeka?

  • Ekscytującą gra terenowa dla rodzin, szczególnie tych dotkniętych niepełnosprawnością
  • Niezapomniane przygody w Parku Rusinowa
  • Możliwość uczestnictwa w kolejnych grach terenowych w Książańskim Parku Krajobrazowym oraz Parku Jana III Sobieskiego, o terminach poinformujemy wkrótce.
  • Dla zainteresowanych wycieczka wyjazdowa na Głazy Krasnoludków
  • owocowy poczęstunek, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki

Kontakt:

Dorota Furmaniak

Telefon: 883 375 784

Warto przyjść, aby spędźcie aktywnie czas w miłej atmosferze, poznając nowych ludzi i biorąc udział w integracyjnych działaniach.

Dolnośląskie Małe Granty realizuje Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przy współfinansowaniu ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

fot. plakat

 

 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 czerwca 2024 10:26
`