W Świdnicy trwa konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację

10 grudnia 2023 12:45. fot. użyczone

Tematy: 


W Świdnicy trwa kolejna edycja świątecznego konkursu na najładniej udekorowany balkon czy posesję. Urzędnicy miasta zachęcają mieszkańców do udziału, oferując atrakcyjne nagrody.

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Świdnicy, z wyjątkiem ubiegłorocznego zwycięzcy. Jak zaznacza Magdalena Dzwonkowska z magistratu, inspirujący konkursowy balkon czy posesję jest jedynie sugestią.

Zachęcamy mieszkańców, którzy w szczególny sposób upiększą swój dom, balkon, bramę czy ogród, do zgłaszania swojego udziału w konkursie – mówi Magdalena Dzwonkowska z ratusza w Świdnicy.

REKLAMA

Do zabawy można się zgłosić do 17 grudnia. Zgłoszeń można dokonać telefonicznie lub drogą mailową. Oceniane będą nie tylko pomysłowość i estetyka, ale również technika wykonania dekoracji. Nagrody są kuszące.

Dla laureatów przygotowaliśmy nagrody o łącznej wartości 1500 złotych. Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek, 21 grudnia – dodaje Magdalena Dzwonkowska.

Świdnicki konkurs zyskuje na popularności z roku na rok. Od kilku zgłoszeń w pierwszej edycji, w ubiegłym roku odnotowano 19 zgłoszeń balkonów, posesji i witryn sklepowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 grudnia 2023 12:45
`