W poszukiwaniu inspiracji i integracji – impreza firmowa na najwyższym poziomie

25 listopada 2022 08:55. W poszukiwaniu inspiracji i integracji – impreza firmowa na najwyższym poziomie. fot. użyczona / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


O tym, że imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne pełnią ważną rolę w budowaniu ducha zespołu oraz poprawianiu efektywności pracy nie trzeba przekonywać żadnego managera. Możliwość bliższego poznania się oraz odkrywanie mocnych i słabszych stron całego zespołu, a także poszczególnych pracowników, to tylko niektóre z wielu aspektów wskazywanych przez specjalistów. Jednak aby impreza taka przyniosła firmie konkretne korzyści, a nie była tylko wyjazdem dla samego wyjazdu, trzeba ją dobrze przygotować i wybrać miejsce, które będzie służyło integracji.

Impreza firmowa z wizją

Wciąż w wielu firmach pokutuje przekonanie, że wystarczy pracownikom zorganizować „jakąś imprezę”, by wszyscy byli zadowoleni. Ale czy kolejny grill, ognisko, przyjęcie lub inne spotkanie towarzyskie na pewno jest warte wydawania pieniędzy i przygotowań? Co może wnieść do rozwoju przedsiębiorstwa i stosunków między pracownikami? Może odrobinę więcej luzu, ale to raczej nie jest cel dla osób poważnie myślących o rozwoju swojego zespołu.

Warto skorzystać w takim wypadku z pomocy specjalistów, którzy mogą doradzić, jak połączyć relaks i rozrywkę, która także jest bardzo ważna w budowaniu atmosfery w pracy z integracją zespołu i jego motywacją. Istnieje cały katalog rozmaitych aktywności, które pomagają w tym przedsięwzięciu, począwszy od prostych zabaw integracyjnych, przez warsztaty, współzawodnictwo po skomplikowane gry, które mają na celu rozwiązywanie konkretnych problemów.

REKLAMA

Nie można też zapominać o rozrywce. A gdzie można bawić się lepiej niż w największym Parku Rozrywki w Polsce? To doskonałe miejsce na odreagowanie stresu i ładowanie akumulatorów. Tym bardziej że odwiedzając park Energylandia noclegi odpowiednie do organizacji dużego eventu firmowego można znaleźć po sąsiedzku.

Idealne miejsce na imprezę firmową

Organizując imprezę firmową, trzeba zadbać nie tylko o jej program, ale też miejsce, gdzie będzie się odbywać. Nie każdy, nawet bardzo luksusowy hotel lub ośrodek, spełni wymagania potrzebne do przyjęcia dużej grupy osób i pozwoli im na wspólne spędzanie czasu. Ważne jest też położenie, które pozwoli na wykorzystanie atrakcji okolicy. Dla organizatorów takich przedsięwzięć jak wyjazdy czy imprezy firmowe Zator jest miejscem idealnym. A to za sprawą kompleksu Western Camp, który jednorazowo mieści prawie 600 osób w swoich obiektach noclegowych i pozwala na organizację imprez nawet na 1000 osób.

To miejsce nie tylko na imprezy integracyjne, z terenem przeznaczonym do gier i zabaw, możliwością rozstawienia namiotów ekspozycyjnych i boiskami sportowymi. W ramach pobytu można zorganizować tu wieczór tematyczny, imprezę z obsługą muzyczną, a także skorzystać z profesjonalnego doradztwa dotyczącego zajęć outdoorowych i wewnątrz budynków. Nie bez znaczenia jest też sąsiedztwo Energylandii, która będzie świetnym uzupełnieniem owocnego, firmowego pobytu w Zatorze.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 25 listopada 2022 08:55
`