W piątek i sobotę Dni Wałbrzycha w Starej Kopalni

24 maja 2018 12:01. Lunapark. Dni Wałbrzycha 2017. fot. archiwalna. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Już w piątek ruszają Dni Wałbrzycha – impreza, która po rocznej przerwie wraca na teren Starej Kopalni. Jak mówią organizatorzy, czyli Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Dni Wałbrzycha to przede wszystkim okazja, żeby pokazać wszystko to, co jest najlepsze w Wałbrzychu. Na scenie pokażą się bardzo zdolni i utalentowani wałbrzyszanie, którzy wzięli udział w programie Wałbrzych ma talent. Oprócz nich tradycyjnie już zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych, a także wałbrzysko-świdnicki team DJ-ów.

Podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha bardzo ważna akcja – już w sobotę od godziny 11.00 Moto Serce, zorganizowana przez wałbrzyskich motocyklistów zbiórka krwi, której szczególnie w czasie wakacji brakuje w polskich szpitalach.

Na scenie głównej dobre koncerty. W tym roku do Wałbrzycha przyjadą: Kasia Kowalska, Agnieszka Chylińska i Gromi. Dni Wałbrzycha już jutro, Stara Kopalnia.

REKLAMA

Jak już pisaliśmy, po rocznej przerwie Dni Wałbrzycha wracają do Starej Kopalni. Z pewnością można się spodziewać problemów z parkowaniem – my sugerujemy rozważenie przyjazdu na koncerty czy też do lunaparku komunikacją miejską. Po zakończeniu każdego dnia zapewniony ma być wygodny powrót do największych dzielnic mieszkaniowych miasta.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 maja 2018 12:01
`