W piątek i sobotę Dni Wałbrzycha w Starej Kopalni

24 maja 2018 12:01. Lunapark. Dni Wałbrzycha 2017. fot. archiwalna. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Już w piątek ruszają Dni Wałbrzycha – impreza, która po rocznej przerwie wraca na teren Starej Kopalni. Jak mówią organizatorzy, czyli Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Dni Wałbrzycha to przede wszystkim okazja, żeby pokazać wszystko to, co jest najlepsze w Wałbrzychu. Na scenie pokażą się bardzo zdolni i utalentowani wałbrzyszanie, którzy wzięli udział w programie Wałbrzych ma talent. Oprócz nich tradycyjnie już zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych, a także wałbrzysko-świdnicki team DJ-ów.

Podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha bardzo ważna akcja – już w sobotę od godziny 11.00 Moto Serce, zorganizowana przez wałbrzyskich motocyklistów zbiórka krwi, której szczególnie w czasie wakacji brakuje w polskich szpitalach.

Na scenie głównej dobre koncerty. W tym roku do Wałbrzycha przyjadą: Kasia Kowalska, Agnieszka Chylińska i Gromi. Dni Wałbrzycha już jutro, Stara Kopalnia.

Jak już pisaliśmy, po rocznej przerwie Dni Wałbrzycha wracają do Starej Kopalni. Z pewnością można się spodziewać problemów z parkowaniem – my sugerujemy rozważenie przyjazdu na koncerty czy też do lunaparku komunikacją miejską. Po zakończeniu każdego dnia zapewniony ma być wygodny powrót do największych dzielnic mieszkaniowych miasta.

Dodano: 24 maja 2018 12:01
`