Dodano: 15 maja 2021 09:02

W Boguszowie-Gorcach powstanie Klub Seniora

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Już wkrótce dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z programu Senior +, w Boguszowie-Gorcach zostanie utworzony Klub Seniora.

Gmina Boguszów-Gorce stale podejmuje działania mające na celu tworzenie odpowiednich warunków dla aktywności jej mieszkańców; tym razem podjęte działania kieruje do seniorów. W ramach programu Senior + pozyskano 200 tys. zł dofinansowania na utworzenie na terenie gminy Klubu Seniora. Powstanie on przy ul. Krakowskiej i ma być miejscem spotkań oraz organizacji warsztatów dla grupy dwunastu seniorów w wieku 60+. Pomieszczenia zostaną wyremontowane, zmodernizowane i wyposażone.

Do dyspozycji seniorów będzie oddana sala spotkań, w której będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach pod okiem wykwalifikowanej kadry, aneks kuchenny, sanitariaty i szatnia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace remontowe oraz wyposażenie obiektu zakończą się w czwartym kwartale tego roku. Otwarcie Klubu Seniora jest zaplanowane na styczeń 2022 r.

REKLAMA

Źródło: UM Boguszów-Gorce

Źródło: UM Boguszów-Gorce

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także