Uzależnienie, gdzie szukać pomocy?

23 listopada 2023 08:55. Studio Dziennik fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Uzależnienia są jednym z kluczowych problemów współczesnego społeczeństwa, z którymi zmaga się coraz więcej osób. W odpowiedzi na te wyzwania, w Wałbrzychu, przy ul. 1 Maja 149 w dzielnicy Sobięcin, działa Punkt Informacyjno-Konsultacyjny, dla osób uzależnionych i ich rodzin. Jest to miejsce, gdzie zarówno osoby uzależnione, jak i ich bliscy, mogą znaleźć profesjonalne wsparcie.

Dzięki dofinansowaniu z miasta Wałbrzych, punkt oferuje bezpłatne konsultacje i informacje na temat dostępnych form terapii. Punk działa pod patronatem Stowarzyszenia Klubu Abstynenta ,,Na Palestynie’’. Pracują tu terapeutki – Izabela Lazar oraz Magdalena Kulaszewicz, które z empatią i zaangażowaniem podchodzą do każdego, kto szuka pomocy.

Każdy, kto zmaga się z nałogiem – niezależnie od tego, czy jest to alkoholizm, narkomania, czy uzależnienie od nowych technologii, potrzebuje wsparcia i nie powinien wahać się go szukać – mówi Izabella Lazar

REKLAMA

Punkt wsparcia jest otwarty cztery dni w tygodniu: w poniedziałki (9-14), wtorki (14-19), środy (9-14) i czwartki (9-14), co pozwala na elastyczność i dostępność dla wszystkich potrzebujących.

Warto podkreślić, że walka z uzależnieniem to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i odpowiednio dobranych metod terapeutycznych. Dzięki naszym działaniom, osoby uzależnione oraz ich rodziny nie są pozostawione same sobie, mają miejsce, do którego mogą się zwrócić po bezpłatną pomoc. Zachęcamy wszystkich, którzy borykają się z problemem uzależnienia lub obserwują jego symptomy u swoich bliskich, do odwiedzenia ośrodka przy ul. 1 Maja 149.– mówi Magdalena Kulaszewicz

 

 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 23 listopada 2023 08:55
`