Uszkodzona ciężarówka na ulicy Żeromskiego zablokowała ruch. Utrudnienia w okolicach Dworca Miasto

11 grudnia 2020 11:48. Protest rolników na DK3. Domagają się usprawnienia szacowania strat po suchym i upalnym lecie. Kaczorów, 7.09.2018 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Uwaga kierowcy jadcy w stronę centrum. Na Starym Zdroju, na wysokości Dworca Miasto spodziewać można dużych utrudnień. Według naszych informacji ciężarówka zablokowała ruch na zwężonym odcinku ulicy Żeromskiego. Próbujące wjechać tam, od strony Dworca Miasto samochody stanęły w korku, który dość szybko się powiększał. Aktualnie policja kieruje kierowców jadących w górę ulicy Żeromskiego dalej, w stronę centrum.

Aktualizacja: Utrudnienia na Żeromskiego powodowały duże auta ciężarowe, które na błocie wywożonym na kołach z placu budowy ślizgały na asfalcie, nie mogąc wyjechać. W tej chwili utrudnienia zostały usunięte, ulica Żeromskiego jest przejezdna.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 grudnia 2020 11:48
`