Dodano: 27 września 2019 08:53

Urzędnicy zakleili nowe drzwi w budynku mieszkaniowym. Mieszkańcy protestują

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie traktujcie naszej własności jak darmowego słupa ogłoszeniowego! – mówią mieszkańcy największej w Wałbrzychu wspólnoty mieszkaniowej z ulicy Blankowej i domagają się usunięcia z drzwi budynku urzędowych obwieszczeń.

Zapłaciliśmy z własnych pieniędzy 30 tysięcy złotych za nowe drzwi od pomieszczeń na pojemniki na śmieci. Nie minął miesiąc jak urzędnicy porozklejali na nich klejem i taśmą klejącą ogromne płachty ogłoszeń. – skarżą się mieszkańcy bloku.

Mieszkańcy zwrócili się do zarządzającej wspólnotą firmy o interwencję w tej sprawie. Ta zwróciła się do urzędu z nakazem usunięcia plakatów i śladów po kleju.

REKLAMA

D&R Zarządzanie Nieruchomościami działając w imieniu administrowanej wspólnoty mieszkaniowej nieruchomości Blankowa 1-3-5-7-9 w Wałbrzychu zwraca się z prośbą o natychmiastowe zdjęcie obwieszczeń powieszonych bez zgody właściciela nieruchomości.

Informujemy, iż drzwi do pomieszczeń zsypowych w w/w nie są i nie powinny służyć jako bezpłatna „tablica ogłoszeniowa” dla jakichkolwiek ogłoszeń, a tym bardziej obwieszczenia Prezydenta Miasta Wałbrzycha.

W związku z powyższym prosimy o natychmiastowe usunięcie obwieszczeń wraz ze wszelkimi śladami po taśmie klejącej lub resztkach kleju.

Niezależnie od powyższego informujemy, iż drzwi które zostały przez Państwa wątpliwie „udekorowane” zostały zamontowane 2 tygodnie temu. Zatem proszę o staranne usuniecie wszystkich śladów związanych z tym niefortunnym incydentem.

– Rozmawialiśmy z urzędnikiem odpowiedzialnym za rozwieszania plakatów. Mają one zostać niezwłocznie usunięte – powiedział w rozmowie z dziennikiem Ryszard Majcher z firmy D&R Nieruchomości, zarządzającej majątkiem wspólnoty przy ulicy Blankowej.
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także