Uroczyste obchody Święta Flagi. Uroczystości uświetni Kompania Honorowa kawalerzystów 10. Brygady Pancernej

27 kwietnia 2023 06:47. fot. użyczone / pixabay.com
Artykuł powierzony
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Nadleśniczy Nadleśnictwa Jugów oraz Starosta Wałbrzyski zapraszają na uroczyste Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie odbędzie się 2 maja w parku przy budynku Nadleśnictwa Jugów. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:30 zbiórką pocztów sztandarowych delegacji służb mundurowych, szkół, zakładów pracy oraz organizacji kombatanckich. O godzinie 11:55 nastąpi uroczyste wprowadzenie Wojskowej Asysty Honorowej oraz pododdziałów Wojska Polskiego. Kawalerzyści z 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie będą mieli zaszczyt wystawić Wojskową Asystę Honorową.

Na terenie parku będą dostępne stoiska promocyjne i reprezentacyjne, zorganizowane przez 10. Brygadę Kawalerii Pancernej w Świętoszowie, 22. Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku oraz 16. Brygadę Wojsk Obrony Terytorialnej we Wrocławiu. Na stoiskach będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy oraz uzyskać szczegółowe informacje o zadaniach i funkcjach każdej z brygad.

W ramach wydarzenia Ochotnicze Straże Pożarne zorganizują prezentację sprzętu ratowniczego.

REKLAMA

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski zaprasza serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym uroczystym wydarzeniu, które będzie wspaniałą okazją do uczczenia flagi i Ojczyzny.

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 27 kwietnia 2023 06:47
`