Ukrywał się w całej Polsce. Dał się złapać w Karpaczu

9 grudnia 2017 09:16. fot. ilustracyjna

Tematy: 


Policjanci Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 26 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry, poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany w jednym z hoteli na terenie Karpacza.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Komisariatu Policji w Karpaczu na podstawie pracy operacyjnej dokonali zatrzymania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 26 – letniego Kamiennogórzanina. Osoba była poszukiwana listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu do odbycia kary pozbawienia wolności na ciążącym na nim wyroku do popełnionych przestępstw rozboju, uszkodzenia ciała oraz podrabiania dokumentów.

Kamiennogórscy policjanci w trakcie wykonywanych czynności przed zatrzymaniem ustalili, że mężczyzna poruszał się po terenie całego kraju zmieniając co chwilę miejsce pobytu. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy 06.12.2017 r w Karpaczu i niezwłocznie doprowadzony do najbliższego Aresztu Śledczego.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 grudnia 2017 09:16
`