Ukradła kurtkę z dokumentami i telefonem. Teraz stanie przed sądem

10 grudnia 2017 12:15. Fot. ilustracyjna: pixabay.com

Tematy: 


25-letnia mieszkanka Szczawna-Zdroju, która dokonała kradzieży na początku września tego roku w jednym z lokali na terenie tego miasta, została wczoraj zatrzymana przez wałbrzyskich funkcjonariuszy. Kobieta stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

25-latka w nocy z 1 na 2 września była na imprezie w jednym z lokali w Szczawnie-Zdroju. Okazało się, że z dyskoteki wyszła w cudzej kurtce wraz z dokumentami, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym. Starty właściciel oszacował na kwotę ponad 1700 złotych.

W działania operacyjne poza policjantami Komisariatu Policji V w Wałbrzychu włączyli się również funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Zdobyte informacje własne pozwoliły im na ustalenie sprawczyni i zatrzymanie 25-latki w czwartek około godziny 11:00 na ul. Baczyńskiego w Wałbrzychu.

REKLAMA

Kobieta przyznała się do zarzucanego czynu i złożyła wyjaśnienia. Teraz za popełniony czyn mieszkanka Szczawna-Zdroju może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 grudnia 2017 12:15
`