Dodano: 23 kwietnia 2021 08:33

Udany start Studio Dziennik. Pochwały ze strony gości i internautów

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

W sobotę odbyła się premiera nowego programu portalu informacyjnego Dziennik Wałbrzycha. W internecie wyemitowaliśmy Studio Dziennik, którego gościem był prezydent Wałbrzycha. Nasza nowa propozycja zyskała uznanie internautów, a studio, które powstało z myślą o tym projekcie, pierwszych gości.

Wykonanie i jakość pokłony. Jest w końcu serwis lokalny na poziomie. Brawo!!! – napisał pan Karol, nasz czytelnik w komentarzu pod pierwszym wydaniem Studio Dziennik.

Gratuluje wywiadu, coś nowego na wałbrzyskich portalach – wtórował inny internauta.

REKLAMA

Roman Szełemej, który był gościem premierowego odcinka przyznał, że pod wrażeniem studia.

Muszę powiedzieć, że jestem ogromnie rad, że środowisko mediów niezależnych w Wałbrzychu, w regionie wałbrzyskim, na Dolnym Śląsku, nie dość, że się nie poddaje to się rozwija i trzymam kciuki za każdą taką inicjatywę. Współpracujemy, śledzimy wasz rozwój od wielu lat i mogę powiedzieć, że to jest porządne dziennikarstwo i trzymam kciuki – przyznał prezydent Wałbrzycha.

Studio Dziennik to nowa propozycja portalu informacyjnego Dziennik Wałbrzych. Na potrzeby programu powstało specjalne studio. Gościem programu będą politycy, samorządowcy, sportowcy, ludzie kultury i przede wszystkim mieszkańcy Wałbrzycha i regionu. Rozmowy prowadzi związany z radiem RMF MAXXX Dolny Śląsk Bartłomiej Paulus.

Program emitowany będzie trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. Portal pracuje także nad specjalną, ukraińską edycją Studio Dziennik. Prowadzi ją Irena Rerich, ukraińska dziennikarka i prezes Stowarzyszenia Ukraina-Wałbrzych. Premiera pierwszego odcinak już za nami. Jego bohaterką była skrzypaczka Olga Malyk.

Budowa studia nagrań Dziennika Wałbrzych. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Budowa studia nagrań Dziennika Wałbrzych. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Budowa studia nagrań Dziennika Wałbrzych. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także