Udany kwartał Dziennika Wałbrzych. Ponad pół miliona użytkowników. Blisko półtora miliona odsłon

9 kwietnia 2021 20:56. Jacek Zych, redaktor naczelny portalu Dziennik Wałbrzych. fot. Tomasz Trybek / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Za nami udany pierwszy kwartał roku. Od stycznia do marca łamy Dziennika Wałbrzych odwiedziło 503 tysięcy użytkowników. W ciągu trzech miesięcy odnotowaliśmy milion 420 tysięcy odsłon. Dziękujemy!

Od pierwszego stycznia do trzydziestego pierwszego marca nasz portal odwiedziło 503 962 użytkowników. To dane zebrane przez system Google Analytics. Każdemu czytelnikowi z osobna dziękujemy za zaufanie.

W tym czasie portal zarejestrował 1 420 818 odsłon. To kilkuprocentowy wzrost względem ostatniego kwartału 2020 roku.

REKLAMA

Cieszymy się z każdej wizyty. Dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się także, że rzesza naszych czytelników stopniowo, ale bardzo regularnie rośnie, bo to dla nich pracujemy każdego dnia relacjonując najważniejsze wydarzenia w Wałbrzychu i regionie – mówi Jacek Zych, redaktor naczelny Dziennika Wałbrzych.

W minionym kwartale utrzymaliśmy się także na pozycji wicelidera wśród portali działających w Wałbrzychu. Z danych zebranych przez portal similarweb.com wynika, że nasz portal odwiedziło 835,5 tysiąca internautów. Na pozycji lidera znalazł się serwis walbrzych.naszemiasto.pl z 1,1 mln odsłon. Za Dziennikiem Wałbrzych uplasowali się walbrzych24.com z 446,8 tysiącami odsłon, walbrzyszek.com z 278,8 tysiącami odsłon i walbrzych.dlawas.info z 196,3 tysiącami odsłon.

Takie wyniki mobilizują nas do dalszej pracy, ale i zmian. W najbliższych tygodniach szykujemy kilka niespodzianek – zapowiada Jacek Zych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 kwietnia 2021 20:56
`