Udany kwartał dziennik.walbrzych.pl! Jesteśmy na podium! Dziękujemy!

8 lipca 2022 11:51. Mikrofon Dziennik Walbrzych. Fot. A, Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Drugi kwartał tego roku, czyli okres od kwietnia do czerwca był dla nas bardzo udany. Dziękujemy, że jesteśmy z nami. Według niezależnego serwisu similarweb.com utrzymaliśmy pozycję lidera wśród portali lokalnych. Z danych serwisu wynika, że w ciągu kwartału odnotowaliśmy ponad 600 tysięcy odwiedzin. Nasze dane są jeszcze lepsze! Z dumą twierdzimy, że tam, gdzie konkurencja stawia kropkę, my wciąż mamy dużo do powiedzenia.

Ponad 622 tysiące wizyt odnotował na dziennik.walbrzych.pl niezależny serwis similarweb.com. Lepsze wyniki odnotowały od nas jedynie serwisy działające w ramach dużych koncernów medialnych. Mowa o serwisie walbrzych.naszemiasto.pl grupy Polska Press, który odnotował 1 mln wizyt i walbrzych.wyborcza.pl z 795 tysiącami wizyt.

Czwartą lokatę w zestawieniu zajmuje serwis walbrzych24.com, który odnotował 611 tysięcy.  Dalej uplasowały się serwisy walbrzych.dlawas.info z 206 tysiącami odwiedzin i walbrzyszek.com z 198 tysiącami odwiedzin.

REKLAMA

To dane zewnętrznego, niezależnego serwisu similarweb.com. Nasze wewnętrzne statystyki, oparte na narzędziu udostępnianym przez koncern Google, mowa o Google Analytics wskazują jeszcze lepsze wyniki.

Od kwietnia do końca czerwca w Google Analytics odnotowaliśmy blisko 1,4 mln odsłon. Nasz serwis odwiedziło blisko 390 tysięcy unikalnych użytkowników.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 lipca 2022 11:51
`